Šlifavimo diskas PFERD PVR15010-13A Vidutinio grubumo
  • Varlė kodas 4307059
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 4307059
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Šlifavimo diskas PFERD PVR15010-13A Vidutinio grubumo kaina
add to cart Į krepšelį 9.93
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.93
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Šis šlifavimo diskas puikiai tinka galutiniam apdirbimui. 150 mm skersmuo ir 13 mm vidinės skylės skersmuo leidžia lengvai pritaikyti įvairiems įrankiams. Vidutinio grubumo paviršius užtikrina efektyvų ir tolygų šlifavimą. 8 mm storis suteikia ilgaamžiškumą ir patikimumą.