Digitus | 1U fixed shelf | DN-10-TRAY-2-B | Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg | Juodas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
rating 4.5
Digitus | 1U fixed shelf | DN-10-TRAY-2-B | Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg | Juodas kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 18.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Gamintojas Digitus
Bendras gylis (mm) 256,00 mm
Bendras aukštis (mm) 46,00 mm
Bendras svoris 0,58 kg
Bendras plotis (mm) 205,00 mm
Grynasis svoris 0,48 kg
Pakuotės kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 90,00 g
Plastikas (be PET) 10,00 g
Taros svoris (kg) 0,10 kg
Tūris (m3) 0,00 m³
Įmontuota baterija Ne
EEĮA mokestis Ne
EEĮA mokestis CL109:6:2017-04-01
Gaminto prekės modelio pavadinimas DN-10-PADĖKLAS-2-B
Gamintojo prekės serija 1U fiksuota lentyna
Kitos savybės Puikiai tinka laikyti komponentus, kurie nėra tinkami 254 mm (10 colių) aukščiui. Plonas dizainas, užimantis 1 aukščio vieneto vietą. Lengvai ir greitai sumontuojamas arba išmontuojamas. Maksimali apkrova: 25 kg.
Gaminio spalva Juoda
Paletės kiekis 358 dalių
Prodiuseris Digitus
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-01
DIGITUS Fachboden 1HE 254 mm (10") yra labai patogi ir naudinga prekė.
Pliusai: Patogus dydis - 254 mm (10") Tinka įvairioms įrenginių montavimo poreikiams Aukštos kokybės ir tvirtas dizainas
Minusai: Gali būti šiek tiek brangoka
Specifikacija
  • Gamintojas Digitus
  • Modelis
    DN-10-TRAY-2-B
  • Matmenys 44 x 254 x 200 mm
  • Spalva Juoda
  • Medžiaga Plienas
  • Stelažo aukščio vienetai 1 U
  • Ral spalvos kodas RAL 9005
  • Tipas Stovo priedai
  • Modelio pavadinimas
    ‎DN-10-TRAY-2-B
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
PLAYGO batai varlytės, 5454/54555
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
PLAYGO batai varlytės, 5454/54555 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
LENOVO THINKPAD PRO DOCKING STATION 135W EU (2018) kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Fontanas su LED apšvietimu kaina
„Vtech Super dramblys“ (318938)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„Vtech Super dramblys“ (318938) kaina
-9 %