ASUS ESC8000A-E13 Socket SP5 Rack (4U)
  • Varlė kodas 48818527
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 12 has video
  • Varlė kodas 48818527
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ASUS ESC8000A-E13 Socket SP5 Rack (4U) kaina
add to cart Į krepšelį 12176.10
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Processor :
Number of processors supported: 2
Supported processors: AMD EPYC 9005
Built-in processor: No
Processor socket: Socket SP5
Graphics :
On-board graphics card model: Aspeed AST2600
On-board graphics card: Yes
Memory :
Number of dimm slots: 24
Supported dimm module capacities: 16GB
Supported rdimm clock speeds: 5600 MHz
Supported memory types: DDR5 RDIMM
Maximum internal memory: 3 TB
Design :
Chassis type: Rack (4U)
Product colour: Silver
Power :
Ac input voltage: 220 - 240 V
Input current: 16 A
Ac input frequency: 50 - 60 Hz
Redundant power supply: Yes
80 plus certification: 80 PLUS Titanium
Power supply: 3200 W
Operational conditions :
Storage temperature (t-t): -40 - 60 °C
Operating temperature (t-t): 10 - 35 °C
Storage relative humidity (h-h): 20 - 95%
Weight & dimensions :
Width: 800 mm
Weight: 42 kg
Depth: 439_5 mm
Height: 175 mm
Packaging data :
Package weight: 44_2 kg
Expansion slots :
Pci express x16 slots: 11
Storage :
Number of storage drives supported: 8
Hot-swap hdd bays: Yes
Ssd form factor: 2_5"
Ports & interfaces :
Usb 3_2 gen 1 (3_1 gen 1) type-a ports quantity: 3
Ethernet lan (rj-45) ports: 1
Number of management ports: 1 pc(s)
Mini displayports quantity: 1
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-19
Minusai: Dėl dydžio ir svorio gali būti sudėtingas transportuoti ir įdiegti mažesnėse patalpose
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Modelis
    90SF0402-M00790
  • Procesoriaus lizdas (socket) Lizdas SP5
  • Įmontuotas procesorius Ne
  • Palaikomas procesorių skaičius 2
  • Prekės ženklas ASUS
  • Modelio pavadinimas
    90SF0402-M00790
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Asus ESC8000A-E12P-SKU4/10G/3K kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Serveris Hewlett Packard (HP) HPE PL DL345g11 AMD Epyc 9124 (3.0G/16C) 1x32G MR408i-o/4G 8SFF 1000W 4x1Gocp kaina