Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | Gorenje |
| Gross depth (mm) | 628.00 mm |
| Gross height (mm) | 1800.00 mm |
| Gross weight | 61.10 kg |
| Gross width (mm) | 647.00 mm |
| Ferrous metals | 5490.00 g |
| Net weight | 55.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 610.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.10 kg |
| Volume (m3) | 0.73 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | Gorenje |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Energijos suvartojimas per metus | 234 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37 dB |
| Klimato klasė | SN, N, ST, T |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 240 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Lentynų medžiaga | Glass |
| Ekranas | Yes |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Bešerkšnė sistema | Yes |
| Tipas | Upright |
| Ekrano technologija | LED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FN617EES5 |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Plotis | 59.5 cm |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 7 |
| Aukštis | 172 cm |
| Šaldymo pajėgumas | 10.8 kg/24h |
| Garsumo klasė | C |
| Gylis | 59 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Warranty | 24 mėn. |