Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Šis jungiklis užtikrina greitą Ethernet LAN duomenų perdavimą iki 1000 Mbit/s ir atitinka įvairius IEEE standartus. Jame yra VLAN palaikymas iki 4000 VLAN, prievadų veidrodinimas ir greičio ribojimas, leidžiantys efektyviai valdyti tinklo srautą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | 1U |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
Galia |
|
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimali energijos sąnauda | 12.3 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |
Saugumas |
|
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP relė, DHCPv6 stebėjimas, DHCP serveris |
| IGMP stebėjimas | Taip |
| Ciklo apsauga | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| BPDU filtravimas/apranga | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 5 - 90% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90% |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
| Šilumos išsklaidymas | 41.97 BTU/h |
Valdymo funkcijos |
|
| Interneto valdymas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Jungiklio sluoksnis | L2/L2+ |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| MIB palaikymas | Taip |
| ARP inspekcija | Taip |
| Debesų valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 440 mm |
| Gylis | 180 mm |
| Aukštis | 44 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo greičiai | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| VLAN palaikymas | Taip |
| VLAN skaičius | 4000 |
| 10G palaikymas | Ne |
| Virtualaus LAN funkcijos | Žymėtas VLAN, Balso VLAN, Protokolo pagrindu sukurtas VLAN, Prievado pagrindu sukurtas VLAN, Privatūs VLAN |
| Prievadų veidrodinimas | Taip |
| Greitis ribojimas | Taip |
| Duomenų srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Spanning tree protokolas | Taip |
| Broadcast audros kontrolė | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
Veikimas |
|
| Be ventiliatoriaus | Taip |
Pakuotės duomenys |
|
| Greitojo pradžios vadovas | Taip |
| Kabeliai įtraukti | LAN (RJ-45), AC |
Protokolai |
|
| GARP VLAN Registracijos Protokolas (GVRP) | Taip |
| Valdymo protokolai | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindiniai RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 16 |
| SFP modulių lizdų kiekis | 2 |
| Gigabit Ethernet (varis) prievadų kiekis | 16 |
Duomenų perdavimas |
|
| Jungimo talpa | 36 Gbit/s |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Paketų buferio atmintis | 4.1 MB |
| Statinių maršrutų skaičius | 32 |
| Perdavimo greitis | 26.8 Mpps |
| Statinis maršrutas | Taip |
| IP sąsajų skaičius | 16 |
| Jumbo rėmeliai | 9000 |
| Store-and-forward | Taip |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Galia per Ethernet (PoE) | Ne |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
| Multicast Listener Discovery (MLD) stebėjimas | Taip |