Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Ne-valdomas |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 24 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Fast ethernet (10/100) |
| Greito eterneto (varis) prievadų skaičius | 24 |
| Gigabit ethernet (varinis) portų kiekis | 2 |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3x |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,100base-tx,1000base-t |
| Palaikoma mac adresų funkcija „auto-learning“ | Taip |
| Palaikoma mac funkcija „auto-aging“ | Taip |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 8,8 gbit/s |
| „store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Forma | 1u |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, rohs |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Energijos suvartojimas | 18,32 w |
| Galios suvartojimas (maks.) | 294 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 24 |
| Maitinimo per eternetą (poe) galia prievadui | 30 w |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 250 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 1002,54 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | TL-SL1226P |