Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
SG-108 yra 10 PoE prievadų komutatorius, skirtas maitinti IP kameras, veikiančias pagal IEEE 802.3af/at standartą. Komutatorius 1-8 prievaduose turi automatinio įrenginių, maitinamų pagal PoE/PoE+ standartą, aptikimo funkciją..
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100/1000 Mbps - PoE (802.3af/at),
2 x RJ45 10/100/1000 Mbps - Uplink prievadai |
| Valdymas : | - |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE+ portas |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 52 V DC / 2.3 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.440 kg |
| Matmenys : | 190 x 105 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |