Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Valdomas jungiklis su 8 PoE prievadais, skirtas įrenginių maitinimui per Ethernet. Palaiko 2.5G Ethernet, užtikrinantį aukštą greitį ir našumą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Montavimas į rack | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | AC/PoE |
| Maitinimo suvartojimas (maks.) | 150 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Saugumas |
|
| Saugumo algoritmai | SNMPv2, SNMPv3, SNMP |
| Autentifikavimo tipas | RADIUS |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| DHCP funkcijos | DHCP snooping, DHCP klientas, DHCP relay |
| IGMP snooping | Taip |
| MAC adreso filtravimas | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 5 - 95% |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė | 5 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Jungiklio lygis | L2 |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 780 g |
| Aukštis | 27 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 104 mm |
Tinklas |
|
| Virtualaus LAN funkcijos | MAC adreso, prievado, balso VLAN |
| 10G palaikymas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3at, 802.3az, 802.3bt, 802.3bz, 802.3x, 802.3z, 802.3ae, 802.3ab, 802.1p |
Našumas |
|
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Vidutinė laiko tarp gedimų (MTBF) | 394.499 h |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |