Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel XMG1915-10E yra valdomas L2 2.5G Ethernet jungiklis, turintis aštuonis RJ-45 prievadus ir du SFP+ modulių lizdus, palaikantis 100/1000/2500 Mbps greičius.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Taip |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Maksimali galia | 13.13 W |
Saugumas |
|
| MAC adreso filtravimas | Taip |
| Autentifikavimo tipas | RADIUS |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP relė, DHCP snooping |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| Saugumo algoritmai | SNMPv3, SNMP, SNMPv2 |
| IGMP snooping | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo relatyvus drėgnumas (H-H) | 5 - 95% |
| Sandėliavimo relatyvus drėgnumas (H-H) | 5 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio lygis | L2 |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 27 mm |
| Svoris | 780 g |
| Gylis | 104 mm |
| Plotis | 250 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3z, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus LAN funkcijos | Port-based VLAN, MAC adreso pagrindu VLAN, Voice VLAN |
| 10G palaikymas | Taip |
Veikimas |
|
| Programinė įranga atnaujinama | Taip |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidaus atmintis | 256 MB |
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 646.958 h |
Pakuotės duomenys |
|
| Įtraukti kabeliai | AC |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinių jungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 8 |
| SFP+ modulių lizdų kiekis | 2 |
| Pagrindinių jungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipas | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
Duomenų perdavimas |
|
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Jumbo rėmeliai | 12000 |
| Paketų buferio atmintis | 1.5 MB |
| Jungimo talpa | 80 Gbit/s |
| Perdavimo greitis | 59.5 Mpps |
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Galia per Ethernet (PoE) | Ne |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast funkcijos | Multicast perdavimas |
| Multicast palaikymas | Taip |