Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Duomenų perdavimas | |
| Firewall per pardavimas | 2300 mbit/ai |
| Vpn per pardavimas | 810 mbit/ai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šilumos sklaida | 82,23 btu/h |
| Garso lygis | 41,5 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 529688 h |
| Sertifikavimas | Dcc, ce, c-tick, lvd |
| Tinklas | |
| Vpn jungčių skaičius | 500 |
| Vienalaikės ssl / vpn jungtys (maksimaliai) | 150 |
| Vpn tunelių kiekis | 300 |
| Vlans skaičius | 64 |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Ipsec,ssl/tls |
| Vpn palaikymas | Ikev2, ipsec, ssl, l2tp/ipsec |
| Valdymo funkcijos | |
| Url filtravimas | Taip |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 7 |
| Konsolės prievadų skaičius | 1 |
| Sfp modulio angų kiekis | 1 |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Forma | 1u |
| Įmontuotas ventiliatorius | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įvesties srovė | 4.17 a |
| Galios suvartojimas (maks.) | 24,1 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -30 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 300 mm |
| Ilgis | 188 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 1,65 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | USGFLEX500-EU0101F |