Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
ZyXEL SFP10G-SR 10G Short Range (300M) SFP+ Transceiver
| Veikimo charakteristikos | |
| Sfp siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 mbit/ai |
| Sąsajos tipas | Sfp+ |
| Palaikomas daugiarežimis pluoštas (mmf) | Taip |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp+ |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 300 m |
| Bangos ilgis | 850 nm |
| Fibre kanalo portai | 2 |
| Savybės | |
| Hot-plug palaikymas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14,8 mm |
| Ilgis | 56,5 mm |
| Aukštis | 11,8 mm |
| Svoris | 20 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio pavadinimas | B773759 |