Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 2233 if mib, rfc1213 mib ii, rfc 1757 rmon 1/2/3/9, rfc1215, rfc1493, rfc 2674, lldp-ext-med mib |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Sfp modulio angų kiekis | 4 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,100base-tx,1000base-t |
| Portų mirroring | Taip |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Automatinis suderinimas (auto-negotiation) | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged vlan |
| Vlans skaičius | 1024 |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Persiuntimo atstumas (maks.) | 40 km |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 24 gbit/s |
| Pralaidumas | 17,86 mpps |
| „store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Eilių skaičius | 8 |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Paketo buferio atmintis | 0,5 mb |
| Saugumas | |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,https,snmp,ssh-2 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ssh/ssl palaikymas | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, mac pagrindo autentifikacija, prievado pagrindo autentifikacija |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip30 |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Din bėgelių blokas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Buferio dydis | 512 kb |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 568430 h |
| Energijos valdymas | |
| Dc įėjimo įtampa | 12 - 58 v |
| Galios suvartojimas (maks.) | 255 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą plius (poe+) prievadų skaičius | 8 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 240 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -40 - 75 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 85 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 86955 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 77 mm |
| Ilgis | 127,3 mm |
| Aukštis | 154 mm |
| Svoris | 1,45 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Montavimo ant sienos rinkinys | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Kitos savybės | |
| Įėjimo įtampa | 12 - 58 v |
| Modelio pavadinimas | B775510 |