Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Ne-valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 4 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Sfp modulio angų kiekis | 1 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1p,ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,100base-tx,1000base-t |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Auto mdi/mdi-x | Taip |
| Automatinis suderinimas (auto-negotiation) | Taip |
| Palaikoma mac adresų funkcija „auto-learning“ | Taip |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Persiuntimo atstumas (maks.) | 40 km |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 2000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 10 gbit/s |
| Pralaidumas | 7,44 mpps |
| „store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Paketo buferio atmintis | 0,25 mb |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip30 |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Din bėgelių blokas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 568430 h |
| Energijos valdymas | |
| Dc įėjimo įtampa | 12 - 58 v |
| Galios suvartojimas (maks.) | 125 w |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Trumpasis jungimas |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 4 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 120 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -40 - 75 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 85 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 42625 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 29,1 mm |
| Ilgis | 107,3 mm |
| Aukštis | 139 mm |
| Svoris | 500 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Montavimo ant sienos rinkinys | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Kitos savybės | |
| Įėjimo įtampa | 12 - 58 v |
| Modelio pavadinimas | B775507 |