Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
8 portų valdomas gigabitinis PoE komutatorius su pažangiomis tinklo funkcijomis ir tvirtu funkcijų rinkiniu.
Dizainas |
|
|---|---|
| Elektromagnetinis suderinamumas | FCC 15 A, CE A, BSMI EMC |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Saugumas | LVD, BSMI |
| Montavimas ant sienos | Taip |
Galia |
|
| Maksimali energijos suvartojimas | 161.8 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Saugumas |
|
| Procesoriaus apsauga | Taip |
| IP-MAC-Prievado ryšys | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | Taip |
| Autentifikavimo tipas | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūra | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1.9 kg |
| Matmenys | 267 x 162 x 44 mm |
Tinklas |
|
| VLAN palaikymas | Taip |
| Greitaveikos ribojimas | Taip |
Veikimas |
|
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 2.73 kg |
Prievadai ir sąsajos |
|
| RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 8 |
| Combo SFP prievadų kiekis | 2 |
Duomenų perdavimas |
|
| Perdavimo greitis | 15 Mpps |
| Perjungimo talpa | 20 Gbit/s |
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Bendras PoE biudžetas | 130 W |
| Galia per Ethernet (PoE) | Taip |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
Pluošto optika |
|
| Pluošto Ethernet technologija | 1000Base-X |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, rfc 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011.2012,2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819,2925, rfc 3621, rfc 4022, rfc 4113, rfc 4292, rfc 4293 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 100base-tx,1000base-t |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan,voice vlan,protocol-based vlan,mac address-based vlan,port-based vlan,ip subnet–based vlan |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 20 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 15 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp snooping,dhcp relay,dhcpv6 relay,dhcp client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,snmp,snmpv3 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip-mac prievado sąsaja | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, prievado pagrindo autentifikacija |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Cpu apsauga | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Saugumas | Lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Fcc 15 a, ce a, bsmi emc |
| Sertifikavimas | Rohs |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 513985 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 161,8 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 8 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 130 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 551,74 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267 mm |
| Ilgis | 162 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 1,9 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Modelio pavadinimas | GS1920-8HPV2-EU0101F |