Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Valdomas Gigabit Ethernet jungiklis su 44 RJ-45 prievadais ir 4 kombinuotais SFP prievadais. Palaiko įvairias saugumo funkcijas, VLAN ir turi 100 Gbit/s jungimo pajėgumą.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Saugumas | LVD, BSMI |
| Produkto spalva | Juoda |
| Elektromagnetinė suderinamumas | FCC 15 A, CE A, BSMI EMC |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
Galia |
|
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimali energijos suvartojimas | 36.9 W |
Saugumas |
|
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Saugumo algoritmai | SNMPv3, 802.1x RADIUS, SNMP |
| Autentifikacija | Svečio VLAN, Prievado pagrindu vykdoma autentifikacija |
| DHCP funkcijos | DHCPv6 relay, DHCP snooping, DHCP klientas, DHCP relay |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 95% |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| ARP inspekcija | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 220 mm |
| Svoris | 2.8 kg |
| Plotis | 440 mm |
| Aukštis | 44.5 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1D, IEEE 802.3z, IEEE 802.3u, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1s |
| Duomenų srauto kontrolės palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 672235 h |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 32 MB |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindiniai RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 44 |
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 4 |
Duomenų perdavimas |
|
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
| Paketo buferio atmintis | 1.5 MB |
| Perdavimo greitis | 74 Mpps |
| Jungimo pajėgumas | 100 Gbit/s |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Galia per Ethernet (PoE) | Ne |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
Optinė skaidulinė |
|
| Skaidulinės Ethernet kabelių technologija | 1000Base-X |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, rfc 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011.2012,2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819,2925, rfc 3621, rfc 4022, rfc 4113, rfc 4292, rfc 4293 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 44 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 4 |
| Sfp modulio angų kiekis | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 100base-tx,1000base-t |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan,voice vlan,protocol-based vlan,mac address-based vlan,port-based vlan,ip subnet–based vlan |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 100 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 74 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp snooping,dhcp relay,dhcpv6 relay,dhcp client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,snmp,snmpv3 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip-mac prievado sąsaja | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, prievado pagrindo autentifikacija |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Cpu apsauga | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Saugumas | Lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Fcc 15 a, ce a, bsmi emc |
| Sertifikavimas | Rohs |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Garso lygis | 26 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 672235 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 36,9 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Ne |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 125,83 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 220 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 2,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | GS1920-48V2-EU0101F |