Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE S-64 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
4 x
RJ45
10/100 Base-TX - PoE (802.3af/at),
2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink prievadai |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 4 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 48 W |
| MAC adresų lentelė : | 1k |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 52 V DC / 1.15 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.24 kg |
| Matmenys : | 118 x 87 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |