Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
IP-9-11-L2 rinkinį sudaro 2 moduliai XPOE-6-11-OF ir perjungimo režimo maitinimo šaltinis APS-90-480-OF, įtaisytas išoriniame korpuse ABOX-L2 su sandarumo klase IP56.
Darbo režimas LONG RANGE leidžia padidinti LAN 1 ... LAN 4 prievadų galios ir duomenų perdavimo diapazoną iki 280m tuo pačiu apribojant šių prievadų tinklo pralaidumą iki 10Mbps..
Kiekviename modulyje XPOE-6-11-OF galima savarankiškai naudoti LONG RANGE režimą.
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
10/100 Base-T
- Uplink
9 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) / Passive PoE |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, LAN |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 1 LAN prievadas + 9 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
40 W @ Passive PoE - 1 ... 4 prievadai,
70 W @ Passive PoE - 5 prievadas, 30 W @ PoE (802.3af/at) - 1 ... 5 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| Darbo režimas : |
Normal : 100 m @ 10/100 Mb/s - 1 ... 5 prievadai
Long Range : 280 m @ 10 Mb/s - 1 ... 4 prievadai ; 100 m @ 10/100 Mb/s - 5 prievadas |
| Pagrindinės savybės : |
Galimas kaskadinis įrenginio ryšys (galios perdavimas tarp įrenginių naudojant Passive PoE per LAN 5 prievadą)
LAN 5 (PoE IN/OUT) prievadą galima naudoti PoE įrenginių maitinimui, kaip ir energijos iš kitų įrenginių ėmimui. Išėjimo įtampa PoE yra lygi įėjimo įtampai Nepriklausomo įjungimo ir išjungimo PoE maitinimo galimybė kiekvienam prievadui LAN 1 ... LAN 5 Modulinė konstrukcija palengvina techninę priežiūros užduotį ir padeda greitai ir lengvai išplėsti sistemą Rastrinė modulių surinkimo sistema palengvina įrenginio išplėtimą kitais sekančiais moduliais Montavimo korpuse ABOX-L2 yra 11 kabelių įvadai su riebokšliais 10 x M16 + 1 x M20 sistemoje |
| Maitinimas : | 230 V AC - kabelių gnybtai |
| Svoris : | 1.05 kg |
| Matmenys : | 248 x 222 x 96 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATTE |
| Garantija : | 3 metai |