Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Rinkinys IP-8-20-H susideda iš switch‘o modulio XPOE-10-20-OF ir impuslinio maitintuvo APS-90-480-OF uždarytų vidiniame korpuse ABOX-H su vieta registratoriui.
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100/1000 Base-TX - Uplink
8 x RJ45 10/100 Base-TX + PoE (802.3af/at) / Passive PoE |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, LAN |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps : 8 LAN & PoE prievadai
10 / 100 / 1000 Mbps : 2 LAN prievadas |
| Maksimali išėjimo galia : |
40 W @ Passive PoE - 1 ... 8 prievadai,
30 W @ PoE (802.3at) - 1 ... 8 prievadai, 15.4 W @ PoE (802.3af) - 1 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| Pagrindinės savybės : |
Skiriamosios gebos naudojimas 4K
RJ-45 jungties kaištelių numeriai : 1/2, 3/6 - Duomenų perdavimas gyslomis ; 4/5, 7/8 - Maitinimas Kaskadinio jungimo galimybė Efektyvumas : 92 % @ 90 W Įmontuotas impulsinis maitintuvas : 48 V DC / 96 W Maitintuvo šiluminė apsauga Apsauga nuo viršįtampių Apsauga nuo perkrovos TAMPER jungiklis, signalizuojantis apie aptaiso atidarymą Nepriklausomo įjungimo ir išjungimo PoE maitinimo galimybė kiekvienam prievadui LAN 1 ... LAN 8 Elektroninis saugiklis nepriklausomai kiekvienam kanalui PoE Modulinė konstrukcija palengvina techninę priežiūros užduotį ir padeda greitai ir lengvai išplėsti sistemą Rastrinė modulių surinkimo sistema palengvina įrenginio išplėtimą kitais sekančiais moduliais Pagrindiniai kabelių praleidimai korpuso gale Sandarumo klasė : IP20 |
| Maitinimas : | 180 ... 240 V AC - Įmontuotas impulsinis maitintuvas |
| Svoris : | 4.33 kg |
| Matmenys : | 400 x 450 x 140 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATTE |
| Garantija : | 3 metai |