Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos kokybės perdavimo, 8-jungties jungiklis PoE GTX-A1-10-82 yra idealus sprendimas CCTV IP įrenginiuose.
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3af/at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
Dėmesio!.
Funkcijos Extend įjungimas priveda prie PoE iki 250m nuotolio sumažiniom, o taip pat siuntimo iki 10 Mb/s sumažinimo.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
( 1 x Hi-PoE + 7 x PoE (802.3af/at) ),
2 x RJ45 - Uplink |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, V - VLAN (Port Isolation), S - Extend, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 2 x LAN prievadas - Uplink + 8 x LAN & PoE prievadas |
| Darbo režimas : |
N - Normal - įrenginys veikia kaip normalus switch PoE
V - VLAN (Port Isolation) - 1 ... 8 ports are isolated from each other and separately work with the 9, 10 ports S - Extend - Nuotolis : 250 m @ 10 Mbps |
| Maksimali išėjimo galia : |
60 W / Hi-PoE portas - 1 prievadas
30 W / PoE portas - 2 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 120 W |
| MAC adresų lentelė : | 1k |
| Pagrindinės savybės : |
Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą
Full Duplex: IEEE802.3x,Half Duplex: Back Pressure MAC adresų Auto-learning ir Auto-aging funkcijų palaikymas Režimas PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : 50000 h |
| Sertifikatai : | CE, FCC Class B |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų ± 4 kV |
| Maitinimas : | 100 ... 265 V AC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 45 °C |
| Svoris : | 0.76 kg |
| Matmenys : | 210 x 150 x 35 mm |
| Garantija : | 2 metai |