Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch DS-3E1510P-SI buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100/1000 Base-T ( 8 x PoE (802.3af/at) ),
2 x SFP portas 1000 Base-X |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadų,
1000 Mbps - 2 SFP prievadai - Uplink |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 110 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Valdymas : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 1000 Mbps |
| Pagrindinės savybės : |
Switch yra valdomas per www
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą Topologijos ir tinklo būsenos peržiūra Duomenų siuntimo kontrolė Funkcija Storm Control Funkcija Port mirroring Statinis jungčių agregavimas QoS : Prioritetų eilės nustatymas SP, WRR, SP+WRR Aptarnavimas VLAN : 4094 Port Isolation Spanning Tree STP/RSTP SNMPv1/v2c Suderinta su protokolu LLDP Watchdog PoE Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis - gyslos : 1-2(-), 3-6(+), 4-5(+), 7-8(-) Endspan funkcijos aptarnavimas - gyslos : 1-2(-), 3-6(+) Midspan funkcijos aptarnavimas - gyslos : 4-5(+), 7-8(-) Nuotolinis konfigūravimas Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas Loginės sistemos Galimybė tvirtinti prie sienos |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 9 SFP, 10 SFP |
| Sertifikatai : | CE, FCC, RoHS |
| Korpusas : | Metalinė, Desktop |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų 6 kV - PoE prievadai |
| Maitinimas : | 48 V DC / 2.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 120 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.57 kg |
| Matmenys : | 218 x 109 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301802029 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN