Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 8 portų desktop tipo komutatorius PoE DS-3E0510HP-E 10/100/1000M yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Funkcijos Extend įjungimas priveda prie PoE iki 300m nuotolio sumažiniom, o taip pat siuntimo iki 10 Mb/s sumažinimo.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : | 8 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 2 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 6 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink, 1 x SFP portas 1000 Base-X - Uplink |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadų, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 RJ45 (Uplink) prievadas, 1000 Mbps - 1 SFP (Uplink) prievadas |
| Maksimali išėjimo galia : | 90 W / Hi-PoE portas - 1, 2 prievadai 30 W / PoE portas - 3 ... 8 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 110 W |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Valdymas : | - |
| Darbo režimas : | Extend Off : 100 m, 1000 Mbps - 1 ... 8 prievadai Extend On : 300 m, 10 Mbps - 7, 8 prievadai Port Isolation : 1 ... 8 prievadai Watchdog PoE : 1 ... 8 prievadai |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Pagrindinės savybės : |
Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą
Apsauga nuo viršįtampių : 6 kV - PoE prievadai
EXTEND režimas - 7, 8 prievadai
Maitinimas PoE :
- poros : 1-2, 3-6 - 3 ... 6 prievadai - poros : 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 - 1, 2, 7, 8 prievadai Prievadų izoliacija Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Suderinamas su Kensington-lock |
| Sertifikatai : | CE, FCC, RoHS |
| Korpusas : | Metalinė |
| Maitinimas : | 54 V DC / 2.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 120 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.58 kg |
| Matmenys : | 218 x 109 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801513 |
| Garantija : | 3 metai |