Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 24 portų desktop tipo komutatorius PoE CS4228-24GT-240 10/100/1000 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
24 prievadai aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa)..
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
24 x
RJ45
10/100/1000 Base-T ( 2 x Hi-PoE (802.3bt) + 22 x PoE (802.3af/at) ),
2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 2 x SFP 1000 Base-X - Uplink |
| Valdymas : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.110 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| LED diodai : | Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps : 24 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 Mbps : 2 RJ45 (Uplink) prievadai, 1000 Mbps : 2 SFP (Uplink) prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas - 1, 2 prievadai
30 W / PoE 802.3af/at portas - 3 ... 24 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 240 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Darbo režimas : | Long Distance PoE On : 250 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa).
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis - gyslos : 1-2(+), 3-6(-), 4-5(+), 7-8(-) Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Watchdog PoE Loop Protection Suderinta su protokolu LLDP Spanning Tree STP/RSTP Port Based VLAN : 32 Duomenų siuntimo kontrolė (802.3x) DHCP klientas RESET mygtukas Galima montuoti Rack 19" spintelėje |
| Sertifikatai : | CE |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (bendros/diferencijuotos) : 4 / 2 kV
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : | Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC @ 47 ... 63 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 265 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 2.52 kg |
| Matmenys : | 440 x 220 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |