Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos kokybės perdavimo, 8-jungties jungiklis PoE BCS-B-SP08G-2SFP yra idealus sprendimas CCTV IP įrenginiuose.
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3af / 802.3at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
| LAN prievadai : |
2 x SFP
8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | ✔ |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE, System, SFP |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadai,
1000 Mbps - 2 SFP prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| Pagrindinės savybės : |
2 x SFP (Uplink) prievadas
4 darbo režimai: AI VLAN, AI EXTEND, AI PoE, AI QoS - pasirenkamos perjungikliu AI VLAN mode - ports 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 are isolated from ports 9, 10 AI EXTEND mode - ports 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 support transmission up to 250 m (cat5e, cat6) Režimas AI QOS (Quality Of Service) – video paketų prioritetų nustatymas Režimas AI PoE - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį ICMP Apsauga nuo DoS atakų DHCP snooping palaikymas ACL pažangios įrengimų funkcijos skirtos L2 ~ L4 šaltinio klasifikacijos aptarnavimui Funkcija Port mirroring Portų persiuntimas IGMP Snooping V1/V2 Prioritetinis srauto nustatymas 802.1p/DSCP Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Multicast Loginės sistemos RESET mygtukas Metalinis korpusas |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : |
48 V ... 56 V
DC
52 V / 1.85 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.68 kg |
| Matmenys : | 225 x 120 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | BCS BASIC |
| Garantija : | 2 metai |