Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| LAN prievadai : |
|
| Perdavimo greitis : |
|
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas - 1 ... 4 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 1k |
| Valdymas : |
|
| Darbo režimas : | E+V - Extend On : 250 m @ 10 Mbps - 1 ... 4 prievadai |
| LED diodai : | Power, Extend, Link/Act, PoE |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Sertifikatai : | CE |
| Korpusas : | Metalinė |
| Maitinimas : | 110 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 78 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.6 kg |
| Matmenys : | 200 x 122 x 45 mm |
| Gamintojas / Markė : | APTI |
| Garantija : | 2 metai |