Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos kokybės perdavimo, 4-jungties jungiklis PoE APTI-POE0402-60W yra idealus sprendimas CCTV IP įrenginiuose.
Dėmesio!.
Funkcijos Extend įjungimas priveda prie PoE iki 200m nuotolio sumažiniom, o taip pat siuntimo iki 10 Mb/s sumažinimo.
Žalia lemputė diodas šalia lizdo WAN1 rodo kad įrenginys prijungtas prie maitinimo šaltinio.
| LAN prievadai : | 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | LAN, WAN, PoE |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps : 2 x LAN prievadas,
10 / 100 Mbps : 4 x LAN & PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 15.4 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
2 x Uplink prievadas
PoE aprėptis : 200 m - Rėžimas EXTEND įjungtas |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 230 V AC |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.65 kg |
| Matmenys : | 220 x 141 x 41 mm |
| Gamintojas / Markė : | APTI |
| Garantija : | 2 metai |