Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Parametr | Wartość |
| Nazwa modelu | IPB-5-10A-OF |
| Producent | ATTE Power |
| Typ | Switch PoE 6-portowy (5x PoE + 1x Uplink) |
| Porty LAN | 6 x RJ45 10/100 Mbps |
| Porty PoE | 5 x PoE 802.3af/at/PASSIVE |
| Port Uplink | 1 x Fast Ethernet 10/100 Mbps |
| Napięcie PoE | 55 V |
| Moc pojedynczego portu PoE | max. 40 W |
| Budżet mocy PoE | max. 90 W |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Sprawność | 93% |
| Wymiary | 95 x 131 x 28 mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Temperatura pracy | -25°C do +50°C |
| Zabezpieczenia | Przeciążeniowe 3A, termiczne OHP |
| Konstrukcja | Open Frame (do zabudowy) |