Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| RJ45 prievadai 10/100/1000BASE-T | 10 x RJ45 prievadas 10/100/1000BASE-T, auto-MDI/MDI-X |
| SFP/mini-GBIC sąsaja | 2 x SFP 100/1000BASE-X lizdas, bendrinamas su 11–12 prievadais. Palaiko dvigubą režimą ir DDM 100/1000Mbps |
| PoE maitinami prievadai | 8 x RJ45 802.3at/af prievadas su PoE purkštuko funkcija (nuo 1 iki 8 prievadų) |
| Serijinis prievadas | 1 x RS232-RJ45 nuoseklusis prievadas (115200, 8, N, 1) |
| Perjungti architektūrą | Laikyti ir persiųsti |
| Matricos pralaidumas | 24Gbps / neblokuojantis |
| Perjungimo našumas (paketai per sekundę) | 17,76 Mpps su 64 baitų paketais |
| MAC adresų lentelė | 8000, automatinis MAC adresų tyrimas ir senėjimas |
| Duomenų buferis | 1392 Kb |
| Paketų srauto valdymas | IEEE 802.3x pristabdymas – pilnas dvipusis Atgalinis slėgis – pusiau dvipusis |
| Jumbo pakuočių rėmo dydis | 9000 baitų |
| Atstatyti mygtukas | Paspauskite < 5 sek.: sistema paleista iš naujo Paspauskite > 5 sek.: atkurkite gamyklinius nustatymus |
| šviesos diodai | Sistema : Sistema (žalia) Galia (žalia) Ventiliatoriaus signalas (žalias) Duotas PoE RJ45 prievadas (nuo 1 iki 8) : 10/100/1000 Mbps prisijungimas / veikimas (žalia spalva) Naudojama PoE galia (oranžinė) Duotas RJ45 prievadas (nuo 9 iki 10) : Prijungimas / veikimas (žalias) 1000 Mbps (oranžinė) Pateikta SFP Combo sąsaja (nuo 11 iki 12 prievadų) : Prijungimas / veikimas (žalias) 1000 Mbps (oranžinė) |
| Galios reikalavimai | 100 ~ 240 V kintamoji srovė, 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas / išsklaidymas (visa apkrova) | 320 W / 1091,9 BTU (maks.) |
| Atsparumas statinėms iškrovoms | 6KVDC |
| Matmenys (P x G x A) | 330 x 200 x 43,5 mm, aukštis 1U |
| Svarstyklės | 2 kg |
| PoE standartas | IEEE 802.3af/802.3 ir PoE/PSE |
| PoE maitinimo tipas | Galinis tarpas |
| PoE galios išėjimo galia | Vienam RJ45 prievadui - 54V DC, maks. 30,8W |
| Maitinimo kaiščio išdėstymas | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Bendras PoE energijos biudžetas | 240 W (maks.) 25°C temperatūroje 200W (maks.) esant 50°C |
| Maks. maitinamų 2 klasės įrenginių skaičius (7W) | 16 |
| Maks. maitinamų 3 klasės įrenginių skaičius (15,4 W) | 13 |
| Maks. maitinamų 4 klasės įrenginių skaičius (30 W) | 6 |
| Pagrindinės valdymo sąsajos | Žiniatinklio naršyklės (HTTP protokolas), Telnet, SNMP v1, v2c, konsolė |
| Valdymo sąsajos su šifravimu/saugumu | SSH, SSL, SNMP v3 |
| Uosto valdymas | Įjungti / išjungti prievadą Pasirenkamas 10/100/1000 Mbps automatinio derybų režimas pilnai arba pusiau dvipusiam ryšiui Įjungti / išjungti paketų spartos valdymą |
| Uosto būsena | Greitasis dvipusis režimas Ryšio būsena Pralaidumo valdymo būsena Automatinių derybų būsena Magistralės (bendros nuorodos) būsena |
| Uosto veidrodis | TX / RX / abu Monitorius „daug prieš 1“. |
| VLAN | 802.1Q pažymėtas VLAN, iki 255 VLAN grupių Q-in-Q tuneliavimas Privatus VLAN kraštas (PVE) MAC pagrįstas VLAN Protokolu pagrįstas VLAN Balso VLAN MVR (Multicast VLAN registracija) Iki 255 VLAN grupių iš 4094 VLAN ID |
| Nuorodų agregavimas | IEEE 802.3ad LACP/Static Trunk Palaikykite 6 grupes 8 prievadų magistralėje (bendra nuoroda) |
| QoS | Tinklo srauto klasifikacija, griežtas prioritetas ir WRR 8 lygių perjungimo prioritetas - Uosto numeris - 802.1p prioritetas - 802.1Q VLAN žyma - DSCP/TOS laukas IP pakete |
| IGMP šnipinėjimas | IGMP (v1/v2/v3) Snooping, iki 255 multicast grupių IGMP Querier palaikymas |
| MLD šnipinėjimas | MLD (v1/v2) Snooping, iki 255 daugialypės terpės siuntimo grupių MLD Querier palaikymas |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | ACL šalis IP / MAC adresu Palaikymas iki 256 įrašų |
| Pralaidumo valdymas | Prievado pralaidumo valdymas: Įėjimas: 100Kbps ~ 1000Mbps Išėjimas: 100Kbps ~ 1000Mbps |
| MIB palaikomi SNMP protokolai | RFC 1213 MIB-II RFC 2863 IF-MIB RFC 1493 tilto MIB RFC 1643 Ethernet MIB RFC 2863 sąsajos MIB RFC 2665 į eterį panašus MIB RFC 2737 subjekto MIB RFC 2819 RMON MIB (1, 2, 3 ir 9 grupės) RFC 2618 RADIUS kliento MIB RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB IEEE 802.1X PAE LLDP MAU-MIB Maitinimas per Ethernet MIB |
| IP sąsaja | Maks. 8 VLAN sąsajos |
| Maršrutizavimo lentelė | Maks. 32 maršruto įrašai |
| Maršrutizavimo protokolai | IPv4 programinės įrangos statinis maršrutas IPv6 programinės įrangos statinis maršrutas |
| Atitiktis reglamentams | FCC 15 dalis, B klasė, CE |
| Standartų laikymasis | IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3x srauto valdymas ir priešslėgis IEEE 802.3ad prievado magistralė su LACP IEEE 802.1D apimantis medžio protokolas IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol IEEE 802.1s kelių apimančių medžio protokolas IEEE 802.1p paslaugų klasė IEEE 802.1Q VLAN žymėjimas IEEE 802.1x prievado autentifikavimo tinklo valdymas IEEE 802.1ab LLDP IEEE 802.3af Maitinimas per Ethernet IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus RFC 768 UDP RFC 793 TFTP RFC 791 IP RFC 792 ICMP RFC 2068 HTTP RFC 1112 IGMP v1 RFC 2236 IGMP v2 RFC 3376 IGMP v3 RFC 2710 MLD v1 FRC 3810 MLD v2 |
| Temperatūra | Darbo temperatūra: 0-50°C Sandėliavimas: -10~70°C |
| Drėgmė | Veikia: 5–95 % Sandėliavimas: 5–95 % (nekondensuojantis) |