Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch RG-NBS5200-24SFP/8GT4XS buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
| LAN prievadai : |
24 x SFP prievadai
8 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps 4 x SFP+ prievadai |
| Valdymas : | ✔ |
| Perdavimo greitis : |
1000 Mbps - 24 x SFP prievadai
10/100/1000 Mbps - 8 x Gigabit Ethernet 10 Gb/s - 4 x SFP+ portas |
| Switching performance : | 128 Gb/s |
| Packet redirection speed : | 96 Mpps |
| MAC adresų lentelė : | 16k |
| Sertifikatai : | CE, RoHS |
| Ventiliatorių skaičius : | 1 |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Android: Nemokama programa
iOS (iPhone): Nemokama programa |
| Jumbo Frame : | 9 kB |
| Numatytas adresas IP : | 10.44.77.200 |
| Pagrindinės savybės : |
Galima montuoti Rack spintelėje
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (Ruijie Reyee programa). Prieigos kontrolės sąrašai - paketų filtravimas remiantis tiksliniais ir šaltinio adresais IP ACL IEEE 802.1Q standartų aptarnavimas, iki 4096 grupių VLAN ir 4K identyfikatorių DHCP klientas Filtravimas / apsauga BPDU Sąngražinių kilpų aptikimas Spanning Tree STP/RSTP Errdisable Recovery Up to 16 aggregation groups and up to 8 ports per group IGMP Snooping V1/V2/V3 Aptarnavimas DHCP snooping Funkcija Port mirroring Loop Protection IEEE802.3x Flow Control MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) > 200.000 h |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 50 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Apsaugos priemonės : | Apsauga nuo atmosferinių iškrovų : 6 kV |
| Maitinimas : | 100 V ... 240 AC |
| Galios suvartojimas : | ≤ 42 W |
| Svoris : | 3.59 kg |
| Matmenys : | 440 x 267 x 63 mm |
| Gamintojas / Markė : | RUIJIE / REYEE |
| Garantija : | 5 metai |