Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 4 |
| Konsolės prievadas | Rj-45 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1w,ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3ae,ieee 802.3an,ieee 802.3az,ieee 802.3bz,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Taip |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-t,10gbase-t,1000base-lx,1000base-sx,1000base-t |
| Palaikomi laido tipai | Cat5,cat5e,cat6 |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Automatinis suderinimas (auto-negotiation) | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Port-based vlan,private vlan |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 96 gbit/s |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp klientas |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Ne |
| Didinimas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Aktyvumas, jungtis, energija, greitis, būsena |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, vcci, bsmi |
| Veikimo charakteristikos | |
| Garso lygis | 21 db |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 31,46 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Ne |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 290 mm |
| Ilgis | 127 mm |
| Aukštis | 42,5 mm |
| Svoris | 1,15 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Modelio pavadinimas | QSW-M408-4C |