QSW-L3208-2C6T
10 GbE atitinka „dalinio valdymo“ reikalavimus, kad būtų galima sklandžiai redaguoti didelės spartos vaizdo įrašus, kurti atsargines kopijas ir stebėti.
Vis dar naudojate nevaldomus komutatorius? Nedidelis atnaujinimas suteiks jums lengvai valdomų komutatorių funkcijas, tokias kaip LACP, VLAN, QoS ir srauto stebėjimas, kurios leidžia valdyti pagrindinius ryšius, padidinti perdavimo efektyvumą ir supaprastinti trikčių šalinimą. QSW-3000 serijos QSW-L3208-2C6T turi aštuonis pilnai funkcionalius 10GbE kelių gigabaitų / šviesolaidinius prievadus, užtikrinančius sklandų vaizdo įrašų redagavimo, atsarginių kopijų kūrimo ir vaizdo stebėjimo našumą. Nesvarbu, ar esate turinio kūrėjas, žiniasklaidos komanda, ar mažas biuras, diegimas yra paprastas – nereikia jokių IT įgūdžių. Sukurtas ir pagamintas Taivane, QSW-L3208-2C6T užtikrina patikimą ir saugų tinklo ryšį.
Produkto puslapis: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qsw-l3208-2c6t
| Valdymo tipas | Lite kontroliuojamas |
| Uostų skaičius | 8 |
| 10 GbE BASE-T (RJ45) | 6 10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M |
| 10 GbE SFP+/RJ45 kombinuoti prievadai | 2 Pastaba: 10GbE SFP+ prievadai yra suderinami su 1GbE SFP; RJ45 kombinuotas prievadas (varinis) palaiko iki penkių greičių (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M). |
| Maitinimo bloko aprašymas | Adapteris |
| Maks. energijos suvartojimas | 36W |
| Įvesties maitinimo tipas | DC |
| Įėjimo įtampos diapazonas | 12 V / 3 A |
| MAC adresų lentelė | 16 tūkst. |
| Bendras neblokuojantis pralaidumas | 80 Gb/s |
| Perjungimo pajėgumas | 160 Gb/s |
| Valdymo sąsaja | Svetainė |
| Konsolė | RJ45 |
| Energiją taupantis Ethernet (pagal IEEE 802.3az) | ✓ |
| Ventiliatorius | Sistema: 4 x 4 cm (12 V) |
| Palaikomi standartai | IEEE 802.3 Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX IEEE 802.3an 10GBASE-T IEEE 802.3ae 10G šviesolaidis IEEE 802.3x pilnai dvipusis srauto valdymas IEEE 802.1Q VLAN žymėjimas IEEE 802.3ad LACP IEEE 802.1AB LLDP IEEE 802.1p paslaugų klasė IEEE 802.3az EEE |
| Formos faktorius | Darbalaukis |
| LED indikatoriai | Kiekvienam prievadui: greitis / ryšys / aktyvumas Sistemai: Maitinimas / Kilpa / Ventiliatorius |
| Mygtukai | Nustatymų mygtukas |
| Matmenys (A x P x G) | 44 x 210 x 160 mm |
| Svoris (neto) | 1,29 kg |
| Svoris (bendras) | 2,61 kg |
| Darbinė temperatūra | 0–40 °C (32–104 °F) |
| Santykinė drėgmė | 0–90 % be kondensacijos |
| Sertifikavimas | CE, UKCA, FCC, IC, VCCI, RCM, BSMI, LVD, KC |
| Elektromagnetinis suderinamumas | A KLASĖ |
| Jumbo rėmai | 12 tūkst. |
| Garantija | 2 metai |