Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch S3016-16GT buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
Skirtas nuolatiniam darbui 24/7.
| LAN prievadai : |
14 x
RJ45
,
2 x RJ45 (Uplink) |
| Valdymas : | - |
| LED diodai : | Power, System, Link/Act |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 14 LAN prievadų,
10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Perjungimo pajėgumas : | 32 Gb/s |
| Paketų persiuntimo greitis : | 23.808 Mpps |
| MAC adresų lentelė : | 16k |
| Darbo režimas : |
Port Isolation - porty 1 ... 14 yra atskirti vienas nuo kito ir dirba atskirai su 15, 16 prievadais
LAN prievadų agregavimas - Ryšio agregavimas naudojamas keliems fiziniams prievadams sujungti į loginį prievadą, kad būtų galima subalansuoti apkrovą, išplėsti pralaidumą ir apsaugoti prievadus |
| Pagrindinės savybės : |
Prievadų izoliacija
Statinis jungčių agregavimas Duomenų siuntimo kontrolė (802.3x) Plug & Play Galimybė tvirtinti prie sienos Galima montuoti Rack 19" spintelėje |
| Sertifikatai : | CE |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų : 2 / 0.5 kV (bendros/diferencijuotos)
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos : 6 / 8 kV Contact/Air (ESD/EMP) |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Spalva : | Juoda |
| Maitinimas : | 100 V ... 240 V AC |
| Galios suvartojimas : | max. 7.8 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.79 kg |
| Matmenys : | 294 x 127 x 44 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN