Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 8 x RJ45 |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps, 8 LAN prievadų |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 5 V DC / 500 mA (komplekte - maitinuvas) |
| Korpusas : | Plastikinis, Desktop |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 133 x 62 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN