Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch'as PoE PFS3010-8GT-96-V2 tai pramoninio tipo įrengimas užtikrinanatis sklandžią tinklo transmisiją, kurios greitis 10 / 100 / 1000 Mbps.
Įrenginys idealiai tinka kamerų tinklo sudarymui IP su maitinimu standarte PoE 802.3af / 802.3at.
| LAN prievadai : |
1 x
RJ45
10/100/1000 Base-TX + Hi-PoE / PoE (802.3bt),
7 x RJ45 10/100/1000 Base-TX + PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink prievadai |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 1000 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps - 8 LAN & PoE prievadų,
10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
30 W / PoE portas
60 W / Hi-PoE portas 90 W / PoE 802.3bt portas |
| Maksimali bendra galia : | 96 W |
| MAC adresų lentelė : | 4k |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis
Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Kensington Lock |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 ... 57 V DC / 1.81 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.52 kg |
| Matmenys : | 190 x 100 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |