Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Kito lygio lenktynės |
| Bendras gylis (mm) | 850,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 100,00 mm |
| Bendras svoris | 6,10 kg |
| Bendras plotis (mm) | 340,00 mm |
| Grynasis svoris | 4,19 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1000,00 g |
| Plastikas (be PET) | 91,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,91 kg |
| Tūris (m3) | 0,03 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Kito lygio lenktynės |
| Paletės kiekis | 60 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |