Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/l3/l4 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 48 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Sfp+ modulio angų kiekis | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp+ |
| Konsolės prievadas | Rj-45/mini-usb |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11ad,ieee 802.11az,ieee 802.3ad,ieee 802.3az |
| 10g parama | Taip |
| Palaikomi laido tipai | Cat5, cat5e, cat6, cat7, pluoštas |
| Portų mirroring | Taip |
| Ip maršrutizavimas | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Auto mdi/mdi-x | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Automatinis radimas | Taip |
| Automatinis suderinimas (auto-negotiation) | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan |
| Vlans skaičius | 4000 |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 10gbase-lr,10gbase-lrm,10gbase-sr |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 176 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 357 mpps |
| „store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Statinių maršrutų skaičius | 64 |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Paketo buferio atmintis | 16 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp server,dhcp client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Https,snmp,ssh |
| Ssh/ssl palaikymas | Taip |
| Bpdu filtras / apsauga | Taip |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Išfiltruotų daugiaadresinio perdavimo grupių skaičius | 4000 |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | 1u |
| Led indikatoriai | Aktyvumas, energija, greitis |
| Saugumas | Csa 22.2 #950, ul 1950)/cul iec 950/en 60950 |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Ce, fcc 15 a, vcci a, a en 55022, (cispr 22) a, en 50082-1, en 55024 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 800 mhz |
| Vidinė atmintis | 1024 mb |
| Flash atmintis | 256 mb |
| Garso lygis | 39,8 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 673207 h |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Nereikalingos maitinimo (rps) paramos | Taip |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Ac įėjimo įtampa | 120 - 230 v |
| Galios suvartojimas (maks.) | 888 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą plius (poe+) prievadų skaičius | 48 |
| Maitinimo per eternetą (poe) galia prievadui | 30 w |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 591 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Šilumos sklaida | 303163 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 388 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 6,67 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac,lan (rj-45),mini-usb |
| Naudojimo žinynas | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Guminės kojos | Taip |
| Šaltinis cd | Taip |
| Modelio pavadinimas | GSM4352PB-100NES |