Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Ne-valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1p,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3az,ieee 802.3x |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 4000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 16 gbit/s |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, ices-003, vcci, rcm, bsmi, kc, cb, ce lvd, bsmi, eac, rcm, kc, en 60950-1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Buferio dydis | 192 kb |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 2752476 h |
| Energijos valdymas | |
| Dc įėjimo įtampa | 54 v |
| Išėjimo įtampa | 2.4 v |
| Energijos suvartojimas | 123 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą plius (poe+) prievadų skaičius | 8 |
| Maitinimo per eternetą (poe) galia prievadui | 30 w |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 123 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 236 mm |
| Ilgis | 102 mm |
| Aukštis | 27 mm |
| Modelio pavadinimas | GS108PP-100EUS |