Pjovimo diskas Evolution EVO-230-48-S; 230 mm; Z48
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pjovimo diskas Evolution EVO-230-48-S; 230 mm; Z48 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 70.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 70.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
TCT plieno pjovimo 230mm 48z (EVO-230-48-S)
Aprašymas
Skydas gali būti paaštrintas
Evolution STEEL 230 mm modelis
Išorinis pjūklo skersmuo 230 mm
dantų skaičius 48
tvirtinimo angos skersmuo 25,4 mm
leidžiamieji apsisukimai 3000 min-1.
Pjaustymo medžiagos plieno tipas
Pakuotės dydis 275 x 10 x 310 mm
Svoris 0,6 kg
Čia yra: 1 x Sėklos pjūklas plieno pjovimo evoliucijos 230 mm - 48 su (lizdinė plokštelė)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-15
Evolution TCT pjūklo geležtė yra puikus įrankis, skirtas 230 mm 48z plienui pjauti. Ji turi keletą privalumų, tačiau taip pat turi ir vieną trūkumą.
Minusai: Vienintelis trūkumas yra tai, kad geležtė yra gana brangi.
Specifikacija
  • Gamintojas Evolution
  • Modelis
    EVO-230-48-S
  • Svoris 0.6000
  • Modelio pavadinimas
    EVO-230-48-S
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokių medžiagų pjauti tinka šis plieno pjovimo diskas?
2. Kokiam pjūklo staklių tipui skirtas šis gaminys?
Diskas su 25,4 mm tvirtinimo skylute yra skirtas naudoti su kampiniu šlifuokliu. Jis sukurtas dirbti iki 3000 apsisukimų per minutę greičiu. Aukštos kokybės karbido konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Toks apskritasis pjūklas leidžia greitai ir tiksliai pjauti metalą.
3. Ar šį apskritąjį pjūklą galima vėl paaštrinti?
4. Kokį pjovimo kokybę užtikrina 48 dantų skaičius?
5. Koks yra šio disko skersmuo ir svoris?
Panašios prekės
Makita Deimantinis diskas 230mm COMET RAPID B-12784
  • GamintojasMakita
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Makita Deimantinis diskas 230mm COMET RAPID B-12784 kaina
230MM DISTAR METEOR H15 Deimantinis diskas gelžbetoniui, hidrotechniniam betonui
  • GamintojasDistar
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
230MM DISTAR METEOR H15 Deimantinis diskas gelžbetoniui, hidrotechniniam betonui kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Deimantinis diskas 230 mm, skirtas keramikos pjovimui ir šlifavimui, plytelių pjovimo diskas, porceliano pjovimo ratas kaina
Deimantinis diskas gelžbetoniui, hidrotechniniam betonui, Distar Meteor, 230 mm
  • GamintojasDistar
  • Storis (mm)
  • Liko tik: 1 vnt.
Deimantinis diskas gelžbetoniui, hidrotechniniam betonui, Distar Meteor, 230 mm kaina
Makita B-09086 T.C.T. pjūklas 305X2.3X30mm 5° T80 MAKBLADE
  • GamintojasMakita
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Makita B-09086 T.C.T. pjūklas 305X2.3X30mm 5° T80 MAKBLADE kaina
-13 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pjovimo diskas Evolution EVO-255-52-S; 255 mm; Z52 kaina
Makita E-11162 T.C.T. pjūklas 190X20X1,85mm 10° T60 EFFICUT
  • Skylės skersmuo (mm)
  • SpalvaMarga
Makita E-11162 T.C.T. pjūklas 190X20X1,85mm 10° T60 EFFICUT kaina
RUBI DIAMOND BLADE TVA 230 x 22,2mm SUPERPRO
  • GamintojasRubi
  • SpalvaPilka
RUBI DIAMOND BLADE TVA 230 x 22,2mm SUPERPRO kaina
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi TVH 250 SuperPro; 250 mm
  • GamintojasRubi
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi TVH 250 SuperPro; 250 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
LANCOM R&S UF-2XX-5Y Basic License (5 Years) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Liko tik: 4 vnt.
Prosperplast sodo daiktadėžė Boxe Rato Plus kaina
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Tiny Love karuselė kelioninė princesė kaina
-5 %
Dedra Mobili dirbtuve
  • GamintojasDedra
  • Transportavimo ratukaiYra
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Dedra Mobili dirbtuve kaina
-17 %