Pjovimo diskas Evolution EVO-355-MULTI; 355 mm; Z36
  • Varlė kodas 11380445
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 24 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Pjovimo diskas Evolution EVO-355-MULTI; 355 mm; Z36 video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 11380445
  • Liko tik: 3 vnt.
rating 4.5
Pjovimo diskas Evolution EVO-355-MULTI; 355 mm; Z36 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 92.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 92.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Daugiafunkcinis TCT pjūklas 355mm 36z (EVO-355-MULTI)
Aprašymas
Skydas pagrįstas pažangiA RAGE technologija, pagrįsta specialiu dantų dizainu ir specialių sukepintų karbidų naudojimu. Tiems, kurių didžiausias sienelių storis - 3 mm, aliuminis, mediena (net mediena su nagais) ir plastikas, vienas skydas pjausto plieno profilius, jo nepakeičiant.
Skydas tinka RAGE2 pjovimo.
RAGE technologiją patentavo Evolution Power Tools.
Pavyzdys RAGE 355 MALTI
Išorinis skersmuo 355 mm pjūklo
dantų skaičius 36
tvirtinimo angos skersmuo 25,4 mm
leidžiamieji apsisukimai 1800 min-1
Pjaustymo medžiagos tipas plieno, aliuminio, medienos, medienos su nagais, plastiko
Pakuotės dydis 405 x 10 x 360 mm
Svoris 1,8 kg
Čia yra: 1 x Seed Saw Multitasking Evolution 355mm / 36z (lizdinė plokštelė)
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-11
Evolution TCT daugiafunkcis pjūklas RAGE 355mm 36z (EVO-355-MULTI) yra labai patogus ir efektyvus įrankis.
Minusai: Gana sunkus ir didelis dydis
  • Modelis
    EVO-355-MULTI
  • Svoris 1.4000
  • Modelio pavadinimas
    EVO-355-MULTI
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokios medžiagos pjaunamos šiuo daugiafunkciniu disku?
2. Kokio storio plieną gali pjauti šis pjovimo įrankis?
3. Koks yra disko skersmuo ir dantų skaičius?
4. Ar šis ašmenų rinkinys tinka pjauti medieną su vinimis?
5. Kokiu maksimaliu greičiu gali suktis šis pjovimo skydas?
Panašios prekės
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 305X2.1X25.4mm 0° T60 B-09765 T.C.T • 305 x25.4 mm • T60 • 0° • Metalui
  • GamintojasMakita
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 305X2.1X25.4mm 0° T60 B-09765 T.C.T • 305 x25.4 mm • T60 • 0° • Metalui kaina
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi TVH 250 SuperPro; 250 mm
  • GamintojasRubi
  • Storis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi TVH 250 SuperPro; 250 mm kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pjovimo diskas Evolution EVO-255-52-S; 255 mm; Z52 kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 235X2.2X30mm 0° T50 B-17675 T.C.T • 235 x30 mm • T50 • 0° • Daugiasluoknėms plokštėms kaina
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 185X1.7X30mm -10° T70 B-09771T.C.T • 185 x30 mm • T70 • -10° • Metalui
  • GamintojasMakita
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Liko tik: 1 vnt.
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 185X1.7X30mm -10° T70 B-09771T.C.T • 185 x30 mm • T70 • -10° • Metalui kaina
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 305X2.4X30mm -5° T100 B-33358 T.C.T • 305 x30 mm • T100 • -5° • Aliuminiui kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 305X2.5X30mm 5° T96 B-29505 T.C.T • 305 x30 mm • T96 • 5° • MDF/laminatui kaina
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 185X1.6X30mm 0° T64 B-33984 T.C.T • 185 x30 mm • T64 • 0° • Metalui/Nerūd. plienui
  • SpalvaPilka
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 185X1.6X30mm 0° T64 B-33984 T.C.T • 185 x30 mm • T64 • 0° • Metalui/Nerūd. plienui kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 260X2.5X30mm 5° T84 B-29496 T.C.T • 260 x30 mm • T84 • 5° • MDF/laminatui kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
UPS Power Walker Line-Interactive 850VA 2x 230V PL OUT, RJ11 IN/OUT, USB
  • GamintojasPower Walker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
UPS Power Walker Line-Interactive 850VA 2x 230V PL OUT, RJ11 IN/OUT, USB kaina
-7 %