Pjovimo diskas Evolution EVO-230-40-D; 230 mm; Z40
  • Varlė kodas 11380459
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 11380459
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pjovimo diskas Evolution EVO-230-40-D; 230 mm; Z40 kaina
add to cart Į krepšelį 46.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 46.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
TCT pjūklas medienos pjovimo 230mm 40z (EVO- 230-40- D)
Aprašymas
Aukštos kokybės apskritas pjūklas su karbidu iš Evolution Power Tools. Miško kirtimui.
Skydas gali būti paaštrintas
Pjaustytas paviršius yra vienodas ir daugeliu atveju nereikia papildomai apdoroti.
Modelis WOOD 230 mm
Išorinis pjūklo skersmuo 230 mm
dantų skaičius 40
tvirtinimo angos skersmuo 25,4 mm
leidžiamieji apsisukimai 3000 min-1.
Pjautinės medienos tipas
Pakuotės dydis 275 x 10 x 310 mm
Svoris 0,6 kg
Čia yra: 1 x Sėklos pjūklas medienos pjovimo evoliucijos 230 mm - 40 su (lizdinė plokštelė)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-03-03
Pliusai: Puikiai tinka medienai pjauti Didelis skersmuo ir dantu skaicius Ilga tarnavimo trukme
Minusai: Gali buti sunkiau valyti po naudojimo
Specifikacija
  • Gamintojas Evolution
  • Modelis
    EVO-230-40-D
  • Svoris 0.5000
  • Modelio pavadinimas
    EVO-230-40-D
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokio skersmens yra šis apskritas pjūklas medienai?
2. Ar šis diskas tinka pjauti medžio drožlių plokštes?
3. Kiek dantų turi šis karbidinio lydinio pjūklas?
4. Kokia didžiausia leistina šio skydo sukimosi greičio vertė?
5. Kokio dydžio tvirtinimo anga reikalinga šiam pjovimo įrankiui?
Reikalinga 25,4 mm (1 colio) tvirtinimo anga. Tai dažniausias standartinis dydis, kuris dera su daugumos gamintojų rankiniais ir stacionariais apskritaisiais pjūklais. Prieš montuodami visada patikrinkite savo įrenginio veleno skersmenį, kad įsitikintumėte, jog jis atitinka.
Panašios prekės
Pjovimo diskas medienai CMT 290; 230x2,8x30,0 mm; Z24; 20°
  • GamintojasCmt
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Pjovimo diskas medienai CMT 290; 230x2,8x30,0 mm; Z24; 20° kaina
Modeco Nerūdijančio plieno pjovimo diskas 230x1,9x22,23 mm plokščias [Namai]
  • GamintojasModeco
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Modeco Nerūdijančio plieno pjovimo diskas 230x1,9x22,23 mm plokščias [Namai] kaina
230MM DISTAR HARD CERAMICS ADVANCED Deimantinis diskas plytelėms
  • GamintojasDistar
  • Tipas
230MM DISTAR HARD CERAMICS ADVANCED Deimantinis diskas plytelėms kaina
DEWALT TARCZA DIAM.SEG. 230x2,4x22,2mm
  • GamintojasDewalt
  • Tipas
  • SpalvaMėlyna, Juoda
  • Liko tik: 5+ vnt.
DEWALT TARCZA DIAM.SEG. 230x2,4x22,2mm kaina
Geko PREMIUM nerūdijančio plieno pjovimo diskas 230x2.0 (G78255)
  • GamintojasGeko
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko PREMIUM nerūdijančio plieno pjovimo diskas 230x2.0 (G78255) kaina
Stanley 5035048545355
  • GamintojasStanley
  • SpalvaGeltona, Juoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Stanley 5035048545355 kaina
Bosch Disk.pjūkl.diskas 230x30m Multi material
  • GamintojasBosch
  • SpalvaOranžinė
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Bosch Disk.pjūkl.diskas 230x30m Multi material kaina
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Yato Toya Sa Poland Deimantinis pjovimo diskas gelžbetoniui | 230 × 12 × 22,23 mm (YT-59902) kaina
Flex Accessories Deimantinis diskas betonui FLEX 230x22,2mm
  • GamintojasFlex
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Flex Accessories Deimantinis diskas betonui FLEX 230x22,2mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Lifestyle džemperis
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Lifestyle džemperis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
3D plastikas Devil Design PET-G 1.75mm 1kg - Raudona kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Adidas Dynamic Pulse Refreshing Dezodorantas Purškiklis For Men, 75 ml kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Celestron Žiedas T2 Olympus OM kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pro DVX ProDVX | Floor stand | FS-10 | 15 " | Maximum weight (capacity) 1.5kg | Juodas kaina
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasStorm
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Archyvavimo dėžė LEITZ, sudedama, A5, 160 x 220 x 282 mm, juoda kaina