Evolution TCT 185mm plieno pjovimo (EVO-185-40-S)
  • Varlė kodas 18162910
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Evolution TCT 185mm plieno pjovimo (EVO-185-40-S) video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 18162910
rating 4.5
Evolution TCT 185mm plieno pjovimo (EVO-185-40-S) kaina
add to cart Į krepšelį 65.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 65.99
Aprašymas
Plati TCT pjūklas pjovimo plieno 185mm
techniniai duomenys:
Platus pjūklo išorinis skersmuo 185mm
Dantų skaičius 40 Z
Stogų skersmuo 20 mm
Rzaz 2, 0 Mm
Galimi turneriai 5800 B.P. / min.
Pjautinės medžiagos plieno tipas
Svoris 0,4 Kg
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-24
Evolution TCT pjovimo diskas skirtas 185 mm plienui pjauti yra labai patikimas ir efektyvus įrankis.
Minusai: Diskas gali būti šiek tiek brangesnis nei kiti analogai.
  • Modelis
    EVO-185-40-S
  • Modelio pavadinimas
    ‎M185TCT-40MS
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Evolution EVO-185-40-S plieno pjovimo disko skersmuo?
Evolution EVO-185-40-S pjūklo skersmuo yra 185 mm. Šis universalus pjovimo diskas su 40 dantų puikiai tinka pjaustyti įvairaus storio plieno lakštus bei profilius. Optimalus dydis užtikrina tinkamą pjovimo gylį ir efektyvų darbą su rankiniais pjūklais.
2. Ar šis diskas tinka pjauti metalines konstrukcijas?
3. Kiek dantų turi šis plieno pjūklas?
4. Kokiu greičiu gali suktis šis TCT diskas?
5. Ar galima atstatyti šio disko aštrumą?
Panašios prekės
Makita Įgilinamieji pjovimo diskai 65mm B-64892-5
  • Liko tik: 5 vnt.
Makita Įgilinamieji pjovimo diskai 65mm B-64892-5 kaina
  • Pristatymas į namus 15
  • Liko tik: 5+ vnt.
Deimantinis pjovimo diskas BOHRCRAFT PROFI CERAMIC (230 mm) kaina
Makita T.C.T. pjūklas 216X2.0X30mm 15° T60 EFFICUT klijuotoms plokštėms E-12192
  • Storis (mm)
  • SpalvaSidabrinė
Makita T.C.T. pjūklas 216X2.0X30mm 15° T60 EFFICUT klijuotoms plokštėms E-12192 kaina
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 235X2.4X30mm 0° T80 B-09606 T.C.T • 235 x30 mm • T80 • 0° • Aliuminiui
  • Tinka pjauti:
Makita T.C.T. pjūklas SPECIALIZED 235X2.4X30mm 0° T80 B-09606 T.C.T • 235 x30 mm • T80 • 0° • Aliuminiui kaina
Deimantinis pjovimo diskas LEMAN F220301; 300x20x3,0 mm
  • GamintojasLeman
  • Liko tik: 1 vnt.
Deimantinis pjovimo diskas LEMAN F220301; 300x20x3,0 mm kaina
Pjovimo diskas medienai DeWalt; 260x2,6x30,0 mm; Z80; -5°
  • GamintojasDewalt
Pjovimo diskas medienai DeWalt; 260x2,6x30,0 mm; Z80; -5° kaina
None Pjovimo diskas medienai DeWalt DT4340-QZ; 305x30 mm; 48T kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Global GLOBAL SAW plieno pjovimo diskinis pjūklas 135 x 1,2/1,0 x 20 mm / 26z CERMET kaina
Deimantinis pjovimo diskas Norton 70184644760; 125x22,23 mm kaina
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi CEV 250 SuperPro; 250 mm
  • GamintojasRubi
Deimantinis pjovimo diskas šlapiam pjovimui Rubi CEV 250 SuperPro; 250 mm kaina