Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Sentiotec Phönix Large infra kabina - Pirtys kabinos
Sentiotec Phönix Large infra kabina
 
2651 € 14-395 d. d. (0)
Sentiotec Phönix Medium infra kabina - Pirtys kabinos
Sentiotec Phönix Medium infra kabina
 
2461 € 14-395 d. d. (0)
Sentiotec Phönix Small infra kabina - Pirtys kabinos
Sentiotec Phönix Small infra kabina
 
1891 € 14-395 d. d. (0)
Sentiotec VitaMy 164 S&L infra kabina - Pirtys kabinos
Sentiotec VitaMy 164 S&L infra kabina
 
4551 € 28-35 d. d. (0)
Akmenys saunai, 15 kg - Pirtys kabinos
Akmenys saunai, 15 kg
 
48,50
-8 %
44,78 4-6 d. d.
(0)
Harvia Oy Harvia Olympus vidaus pirtis - Pirtys kabinos
Harvia Oy Harvia Olympus vidaus pirtis
 
3924 € 14-28 d. d. (0)
Harvia Oy Harvia Nord garinė pirtis - Pirtys kabinos
Harvia Oy Harvia Nord garinė pirtis
 
8330 € 14-28 d. d. (0)
Harvia Oy Dušo kabina Harvia Circle - Pirtys kabinos
Harvia Oy Dušo kabina Harvia Circle
 
1034 € 14-28 d. d. (0)
Harvia Oy Dušo kabina Harvia - Pirtys kabinos
Harvia Oy Dušo kabina Harvia
 
3121 € 14-28 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Kokią pirties kabiną pasirinkti?

Kilusios šiaurės šalyse, pirtys yra medinės kabinos, teikiančios stiprų sausą arba drėgną karštį, kuris naudingas žmonių sveikatai. Karštas oras priverčia žmogų prakaituoti, todėl, iš kūno pasišalina toksinai bei riebalai. Iš tiesų, pirtys yra labai naudingos. Būnant pirtyje, dideliame karštyje yra stimuliuojama kraujo cirkuliacija, atsiplaiduoja raumenys, stangrėja oda. Tačiau, apart fizinių privalumų, pirtys taip pat nuramina, padeda atsiplaiduoti ir išvalyti mintis.

Pirtis yra naudinga ne tik mūsų fizinei, bet ir emocinei sveikatai. Tačiau, norint įsigyti pirties kabiną savo namams, būtina žinoti, kad pirtys gali būti kelių tipų. Pirtys skiriasi tuo, kokį karštį jos suteikia. Galite rinktis tradicinę, garų pirtį. Tradicinėje pirtyje karštis, dažniausiai, būna drėgnas, o jo gavimui naudojama krosnis arba įkaitinti vulkaniniai akmenys, ant kurių pilamas vanduo. Drėgnumo lygis tokioje pirties kabinoje gali svyruoti nuo 10 iki 25%. Gaunamas karštas garas kartu su krosnelės šiluma padidina pirties kabinos temperatūrą ir sukuria norimą efektą. Oras, tradicinio tipo pirties kabinose, dažniausiai, šildomas konvekcijos principu ir gali įkaisti per maždaug valandą. Dažniausiai, tokiose kabinose pasiekiama 80-95oC temperatūra. Nenaudojant vandens, garams išgauti, temperatūra gali siekti net iki 110oC. Įrodyta, kad garų pirtys suteikia energijos ir žvalumo jausmą. Rinkdamiesi tokio tipo pirtį, atsižvelkite į pirties krosnelę. Kadangi, karštis yra išgaunamas konvenciniu būdu, naudinga rinktis pirties krosnelę, kuri pasižymi didesne talpa. Pavyzdžiui, krosnelę, kurioje telpa 18-20 kg vulkaninių akmenų. Tiesa, kai kurios krosnelės gali būti dar talpesnės – iki 25 kg.

Galite rinktis infraraudonųjų spindulių pirties kabiną. Tokio tipo pirtyje karštis būna sausas, kadangi, jis išgaunamas dėka infraraudonųjų spindulių technologijos. Infraraudonųjų spindulių radiatoriai, panelės yra montuojamos ant visų kabinos sienų. Aplinkos oras, tokioje kabinoje, yra šildomas infraraudonųjų spindulių energija, o karštis, kuris yra švelnesnis nei tradicinėje saunoje, tiesiogiai veikia odą ir priverčia ją dar daugiau prakaituoti. Tokiu būdu vykdoma kūno detoksikacija. Infraraudonųjų spindulių pirties kabinos įkaista kur kas greičiau, maždaug per 20 minučių. Tačiau, jose vyrauja žemesnė temperatūra nei tradicinėje, garų pirtyje. Temperatūra gali svyruoti nuo 50 iki 60oC. Tačiau, renkantis tokio tipo pirties kabiną, naudinga atsižvelgti į kaitinimo elementus. Jie gali būti keramikiniai arba angliniai. Keramikiniai visuomet bus geriausias jūsų pasirinkimas.

Išsirinkus norimą pirties kabinos tipą, būtina atsižvelgti į kabinos apdailą ir kokia mediena jai naudojama. Dauguma pirčių kabinų yra gaminamos iš raudonojo kedro arba šermukšnio medienos. Abiejų tipų mediena pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir efektyviu šilumos izoliavimu. Tačiau, raudonojo kedro mediena yra ilgaamžiškesnė.

Pirties kabinos – patogu ir lengva pirkti internetu

Norite mėgautis SPA malonumais savo namuose? Turėtume apsvarstyti pirties kabinos įsigijimą. Pirtis ne tik turės naudos jūsų fizinei bei emociniai sveikatai, bet ir gali tapti puikia pramoga. Siūlome platų, įvairių prities kabinų pasirinkimą, už prieinamą kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimas pirties kabinas galėsite įsigyti dar pigiau.