Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Lauko pirtys

(7)
 • 0.0
 • 10-16 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
2999 €
 • 0.0
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
7.50  €
 • 0.0
 • 7-21 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
9199 €
 • 0.0
 • 7-21 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
3700 €
-535 €
 • 0.0
 • 7-21 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
9969 €
 • 0.0
 • 10-16 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
3500 €
 • 0.0
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
8.50  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti
*„Išsimokėtinai - JOKIO pabrangimo (Klix by Citadele)“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis

Lauko pirtys: trumpa istorija, tipai ir nauda žmogui 

Mėgstantys ne tik fizinį, bet ir dvasinį poilsį puikiai žino, kokia nuostabi, šiuo atžvilgiu, gali būti pirtis. Tai daugybę amžių naudojama pramoga ir sveikatinimosi būdas, turintis teigiamos įtakos ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai. Šiomis dienomis, pirtis daugeliui tampa dažnu ir labai maloniu užsiėmimu, laisvalaikio leidimo būdu. Pirtis galime rasti dažname sporto klube, spa centruose, sanatorijose ar specialiai tam skirtose įstaigose. Taip pat, pirtys naudojamos ir kaimo turizmo sodybose, namuose. Tačiau, retas kuris žino, pirčių atsiradimo istoriją ir kaip seniai jos yra naudojamos. Pirmosios pirtys imtos naudoti šiaurės Europoje, o tiksliau Suomijoje, 2000 metų pr. Kr.. Dažnai dar žinoma suomišku, o dabar jau ir tarptautiniu žodžiu - sauna, pirtis šiomis dienomis yra naudojama ne tik Suomijoje ar šiaurės Europoje. Pirtys yra mėgstamos ir naudojamos dėl savo naudos sveikatai, įvairiomis prasmėmis. Tiek tradicinės, tiek infraraudonųjų spindulių pirtys pasižymi terapinėmis savybėmis, kurios padeda išprakaituoti iš organizmo toksinus, suteikia atpalaiduojantį jausmą, gali sumažinti skausmus. Negana to, pirčių pramogos siejamos su svorio mažinimu, streso valdymu, odos būklės gerinimu. Teigiama, kad buvimas pirtyje gali paskatinti ir pagerinti medžiagų apykaitą, pagerinti kraujotakos sistemos veiklą, taip pat, prisidėti prie miego gerinimo. Buvimas ir kaitinimasis pirtyje pagerins ir imunines sistemos veiklą, širdies veiklą, leis efektyviau atsipalaiduoti ir suteiks lengvesnes ir švaresnes mintis. Tad, toks ilgas ir tikrai nemažas sąrašas privalumų tik įrodo, kad visus šiuos amžius pirtys buvo dievinamos ir mėgstamos ne be reikalo. Šiandien, tai yra visame pasaulyje paplitusi ir populiari praktika su aiškia ir įtakinga nauda. 

Tačiau, naudinga pabrėžti ir tai, kad ne visos pirtys yra vienodos. Skirtingi pirčių tipai skiriasi ir savo veikimo principais, suteikiamais pojūčiais. Vienos pirtys gali būti garinės, o kitos sauso tipo. Pavyzdžiui, tradicine suomiška pirtimi yra laikomos tos pirtys, kurios karščiui išgauti naudoja krosnį ir įkaistančius akmenis. Pastarieji padeda sugerti ir skleisti karštį bei yra tas pirties elementas, kurio pagalba yra išgaunami garai. Dažnai šiomis dienomis naudojamos ir infraraudonųjų spindulių pirtys. Jos naudoja infraraudonųjų spindulių šildytuvus ir tai jas išskiria iš kitų tipų pirčių. Tokio tipo pirtyje šiluma išgaunama per infraraudonuosius spindulius, o pačioje pirtyje, dažnu atveju, nebūna taip karšta. Sauso tipo pirtys - dar vienas pirčių tipas. Šioje pirtyje karštis yra sausas, joje nerasite ir garų. Tokiose pirtyse temperatūra būna žemesnė. Visos šios pirtys gali būti naudojamos tiek kaip vidaus, tiek kaip lauko pirtys. Kaip atskirą tipą galima išskirti ir lauko pirtis, kurios yra talpinamos į statinės formos namelius. Pats pirties tipas, veikiantis viduje, priklauso nuo pasirinkto modelio. Tačiau, tokios pirtys akį patraukia savo išskirtine išvaizda. 

Į ką atsižvelgti renkantis lauko pirtį?

Pirtis - patalpa, pramoga ir gyvenimo būdas. Taip dažnas apibūdintų malonumus ir pramogas pirtyje. Tai sveikatai naudinga ir atsipalaiduoti leidžianti veikla, kuri yra labai populiari ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Pastaraisiais metais, itin didelio populiarumo sulaukia ir lauko pirtys, kurias parduoda dauguma didžiausių prekybos tinklų. Jos, dažniausiai, statomos soduose, sodybų ar nuosavų namų prieigose ir suteikia galimybę mėgautis maloniu karščiu savo namų kieme. Jas itin lengva integruoti į lauko erdves, o taip pat, dažniausiai, jos kainuoja kur kas mažiau nei vidaus patalpų pirčių įrengimas. Dėl šios priežasties, dažno kieme ar sodyboje galime išvysti gražius namelius, iš kurių sklinda maloni ir atpalaiduojanti šiluma. Jei susidomėjote lauko pirtimis bei svarstote apie vienos iš jų įsigijimą, turėtumėte žinoti, kad prieš įsigyjant labai svarbu atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus. 

Pirmiausia, turėtumėte žinoti, kad rinkoje galima rasti tikrai platų ir labai įvairų lauko pirčių pasirinkimą. Visos jos skiriasi savo dydžiais, formomis, medžiagomis, iš kurių yra pagamintos, tipais. Tad, pasirinkti tikrai yra iš ko ir ką. Na, o siekiant pasirinkti geriausią variantą labai svarbu įvertinti savo galimybes, biudžetą bei daugybę kitų kriterijų, nuo kurių priklausys tinkamos lauko pirties pasirinkimas. 

Labai svarbu atsižvelgti į tai, kiek laisvos vietos sode ar kieme turite. Kaip ir minėjome anksčiau, lauko pirtys gali būti skirtingų dydžių, formų. Nuo to priklauso ir jų paskirtis, kadangi, vienos gali būti tinkamos naudoti tik vienam žmogui, o kitos gali talpinti ir visą šeimą. Tad, renkantis reikėtų įvertinti ir žmonių skaičių, kuris planuoja naudotis lauko pirtimi. Jei kieme laisvos erdvės turite daug, o ir svečiai, draugai ar giminės aplanko dažnai - didesnė lauko pirtis gali būti tinkamas pasirinkimas ir atvirkščiai. Tiesa, būtina pabrėžti, kad didesnė pirtis, dažnu atveju, lemia ir aukštesnę kainą. 

Daug dėmesio skirkite medžiagai, iš kurios lauko pirtis yra pagaminta. Dauguma lauko pirčių yra medinės ir gaminamos iš skirtingų tipų medienos. Pavyzdžiui, populiarios yra kedro medienos, eglės ar pušies pirtys. Kuo kokybiškesnė mediena bus naudojama lauko pirties gamybai, tuo ilgaamžiškesnė, patvaresnė ir geresnė lauko pirtis bus. Internete paplitusios yra ir lauko pirtys iš plėvelės, kurios pasižymi žemesne kaina ir, dažniausiai, yra savadarbės. Tačiau, tokia pirtis, greičiausiai, nebus labai efektyvi ir toli gražu neprimins tradicinės. 

Atkreipkite dėmesį į lauko pirties dizainą, priedus. Atminkite, kad svarbu ir tai, iš kokių medžiagų yra gaminamos ir kitos svarbios pirties detalės, tokios kaip durys. Jos gali būti arba stiklinės arba medinės. Tiek vienos, tiek kitos yra geras pasirinkimas. Tiesa, stiklinės yra vertinamos dėl to, kad jos praleidžia šviesą ir gali suteikti pirčiai natūralų apšvietimą. Bet kuriuo atveju, svarbiausia yra aukšta medžiagų kokybė ir patvarumas. Taip pat, svarbus yra ir pats pirties išorinis dizainas. Vienos gali būti patalpintos į kubilą primenantį namelį, o kitos gali priminti tiesiog paprastą sodo namelį. Taip pat, vienos pasižymi labiau tradiciniais, klasikiniais dizainais, o kitos išsiskiria modernumu. Tinkamo dizaino pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų, poreikių bei to, kaip įsivaizduojate savo kiemo erdvę. Daug dėmesio reikėtų skirti ir specialiems lauko pirties priedams. Pirtyje turėtų būti ne tik termometras, bet ir higrometras. Taip pat, svarbu, kad ji būtų papildyta saugiu bei atspariu apšvietimu. 

Be abejo, naudinga pagalvoti ir apie norimą, tinkamą, reikiamą pirties tipą. Lauko pirtys gali būti tiek sausos, tiek garinės. Taip pat, šiomis dienomis populiarus yra ir infraraudonųjų spindulių pirties pasirinkimas. Na, o vieno tinkamo tipo tikrai nėra, kadangi, viskas priklauso nuo jūsų norų, pomėgių, poreikių. Žinoma, malkomis kūrenamos ir krosnį turinčios pirtys bus tradicinis ir patikimas pasirinkimas. Tokios saunos puikiai pravers tiek žiemą, tiek vasarą. 

Galiausiai, svarbu atsakingai atsižvelgti ir į savo biudžetą. Vienos lauko pirtys yra pigesnės, kitos brangesnės. Tad, svarbu rasti ne tik puikų kainos ir kokybės santykį suteikiantį variantą, bet ir tokį variantą, kuris nereikalaus iškratyti visos piniginės bei turimų santaupų. Jei biudžetas nėra didelis, paprasta, klasikinė lauko pirtis taps puikiu pasirinkimu. Tuo tarpu, didesniam biudžetui gali būti tinkamos ir prabangesnės, modernesnės pirtys. 

Tikime, kad atsižvelgę į šiuos kelis patarimus tikrai rasite sau tinkamiausią ir poreikius labiausiai patenkinančią lauko pirtį. 

Lauko pirtys - gera kaina perkant internetu

Pirtis, daugeliui iš mūsų, asocijuojasi su spa centrais, kaimo turizmo sodybomis ar močiutės sodyba kaime. Iš tiesų, tai yra ne tik kambariukas ar pastatas, kuriame šilta. Tai pramoga, veikla ir gyvenimo būdas, kuris turi akivaizdžios naudos tiek fizinei, tiek emocinei žmonių sveikatai. Galbūt dėl šios priežasties, įvairių tipų pirtys yra populiarios jau tūkstančius metų. Šiomis dienomis, pirties teikiamais malonumais galime mėgautis ne tik sanatorijose ar spa centruose, bet ir savo namuose, namų kieme. Itin didelis žmonių susidomėjimas lemia ir tai, kad šiomis dienomis populiarios yra lauko pirtys, kurias dažnas stato savo kieme. Siūlome platų, įvairių lauko pirčių pasirinkimą internetu, o gerą ir draugišką kainą - garantuojame! Nepraleiskite progos ir šaunių akcijų metu norimą lauko pirtį įsigykite dar pigiau. Čia visada žemos kainos! 

Rodyti daugiau

Lauko pirtys kainos (kovas 2024 m.)

Produktas Kaina
Uab Spa Europe ELITE 200 - Kubilas su integruota krosnele 2999 €
Uab Spa Europe Pirties kepurė - pilka 7,50
Narvi Oy Pirties namelis Narvi Kota su elektrine krosnele 9 kW 9199 €
Harvia Oy Harvia Legend kubilas 3700 €

1️⃣ Lauko pirtys - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-10 d. d.

3️⃣ Kiek turite prekių Lauko pirtys kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 7 prekes, o kainos prasideda nuo 9969.00 Eur