Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 16:13:50.
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | MSI |
| Bendras gylis (mm) | 350,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 70,00 mm |
| Bendras svoris | 2,00 kg |
| Bendras plotis (mm) | 270,00 mm |
| Grynasis svoris | 1,60 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 350,00 g |
| Plastikas (be PET) | 50,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,40 kg |
| Tūris (m3) | 0,01 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | MSI |
| Garantija | 36 mėn. |