Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su AMD Ryzen 7000, 8000 ir 9000 serijos procesoriais, turinčiais Socket AM5. Palaiko dvigubo kanalo DDR5 atmintį, maksimalus talpumas 128 GB ir 2.5 Gigabit Ethernet ryšys.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | Socket AM5 |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 9000 serija, AMD Ryzen 8000 serija |
| Procesorių gamintojas | AMD |
Atmintis |
|
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Palaikomi atminties dažniai | 8000 MHz, 5600, 4800 |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 226 mm |
| Gylis | 243.8 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
Vidaus I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| Viso SATA jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungtys | 4 |
Saugojimo valdikliai |
|
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD ir SSD |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| 1-o M.2 aukščiausia PCI Express karta | 4.0 |