Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su AMD Ryzen 7000, 8000 ir 9000 serijos procesoriais, turinčiais Socket AM5. Pagrindinės savybės: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4 ir iki 256 GB DDR5 atminties palaikymas.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | Socket AM5 |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
Grafika |
|
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
Atmintis |
|
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 243.8 mm |
| Plotis | 243.8 mm |
Tinklas |
|
| LAN valdiklis | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
Vidinis I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | M.2 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 lizdai | 1 |