Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su AMD Ryzen 9000 serijos procesoriais, palaiko iki 8000MHz DDR5 atmintį ir turi 2xPCIe 4.0 M.2 lizdus. Įrengta Wi-Fi 6E, 2.5GbE LAN ir keli USB 3.2 Gen 1 prievadai.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Procesoriaus lizdas | AM5 lizdas |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Sudėtiniai procesoriai | AMD Ryzen 9000, 7000, 8000 serijos |
| Maksimali raiška | 4096 x 2160 pikselių |
| DirectX versija | 12.0 |
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Aušinimo tipas | Pasivus |
| Motininės plokštės chipsetas | AMD B650 |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis vienam lizdui | 64 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| 1-o M.2 didžiausia PCI Express karta | 4.0 |
| 1-o M.2 didžiausias raktas | 2580 |
| 2-o M.2 didžiausias raktas | 22110 |
| Baterijos tipas | CR2032 |
| Baterijos technologija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Pakuotės plotis | 270 mm |
| Pakuotės gylis | 268 mm |
| Pakuotės aukštis | 68 mm |
| Pakuotės svoris | 1.2 kg |