Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 motininė plokštė palaiko AMD Ryzen procesorius ir turi maksimalią vidinę atmintį iki 128 GB su keturiais DIMM lizdais. Ji apima integruotą Wi-Fi 6, kelis USB prievadus ir palaiko M.2 bei SATA III atminties sąsajas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Motininė plokštė |
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Modelis | B550 EAGLE WIFI6 |
Specifikacijos |
|
| Formos faktorius | ATX |
| Chipsetas | AMD B550 |
| Lizdo tipas | Socket AM4 |
| Maksimali atmintis | 128 GB |
| Atminties lizdai | 4 DIMM lizdai |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR4-SDRAM |
| Palaikomos atminties greičiai | 2133, 2400, 2667, 2933, 3200 MHz |
| Garso išvestis | 7.1 kanalai |
| Tinklo ryšys | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| USB prievadai | Keli USB 2.0 ir USB 3.2 Gen 1 prievadai |
| Atminties sąsajos | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip (0, 1, 10) |
| Maksimalus raiškos lygis | 4096 x 2160 pikselių |
| Svoris | 1.25 kg |
| Matmenys | 305 mm x 244 mm x 35 mm (P x G x A) |