Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS ROG Strix Z690-E Gaming WiFi - aukštos klasės ATX motininė plokštė su Intel Z690 lustų rinkiniu ir LGA 1700 lizdu.
Plokštė turi 12V ir EPS (8-pin) maitinimo jungtis, RGB LED pin jungtį, TPM jungtį, COM jungtį ir UEFI AMI BIOS.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serija | Intel® Core™ i3/i5/i7/i9, Intel Pentium G, Intel® Celeron® |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
Savybės |
|
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės lustų rinkinys | Intel Z690 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
Atmintis |
|
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
Matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Aukštis | 110 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
Vidinė I/O |
|
| USB 3.2 Gen 2x2 jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 1.54 kg |