Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Motininė plokštė su LGA 1851 lizdu, skirta Intel 12-osios ir 13-osios kartos procesoriams. Palaiko iki 96 GB DDR5 RAM su greičiais iki 6400 MHz.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1851 |
| Suderinama procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Garso lustas | Realtek ALC4080 |
| Pagrindinės plokštės lustų šeima | Intel |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Pagrindinės plokštės formatas | ATX |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Z890 |
| Komponentas skirtas | PC |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
Atmintis |
|
| Maksimali vidinė atmintis | 96 GB |
| Non-ECC | Taip |
| Nebuffered atmintis | Taip |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Taip |
Vidinis I/O |
|
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| Korpusų aušintuvo jungčių skaičius | 2 |
| RGB LED pin jungtis | Taip |