Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su AMD Ryzen™ 8000, 9000 ir 7000 serijos procesoriais su AM5 lizdu. Pagrindinės savybės: dvigubo kanalo DDR5 atminties palaikymas, Wi-Fi ryšys ir keli plėtros lizdai M.2 ir PCIe įrenginiams.
Procesorius |
|
|---|---|
| Sudėtiniai procesoriai | AMD Ryzen™ 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija, AMD Ryzen 7000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM5 lizdas |
Grafika |
|
| Vaizdo plokštė | AMD RDNA 2 |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Vaizdo plokštės šeima | AMD |
Atmintis |
|
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Sudėtinų atminties tipai | DDR5 UDIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| LAN valdiklis | Dragon RTL8125BG |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 2 |
| Ventiliatoriaus maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| Sudėtiniai atminties įrenginių sąsajos tipai | M.2, SATA |
| Sudėtiniai atminties įrenginių tipai | HDD ir SSD |
| RAID lygiai | 10, 0, 1 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Remiamų HDD skaičius | 2 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| DisplayPort skaičius | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 3 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
Plėtros lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (E) lizdų skaičius | 1 |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Venkite kontakto su skysčiais, kad išvengtumėte elektronikos pažeidimo. Neardykite, kad išvengtumėte vidinių komponentų pažeidimo ir garantijos praradimo. Šalinti pagal vietinius elektronikos atliekų tvarkymo reikalavimus. |